CALENDARI D'ENTRENAMENTS CAP DE SETMANA NATACIÓ ARTÍSTICA 2020 | |||||
GENER : ENTRENAMENTS DISSABTES | |||||
04.01 | 11.01 | 18.01 | 25.01 | ||
ALEVINA | JÚNIOR | ALEVINA BN3 VOLUNTARI | |||
13:45 a 16:45 | 13:45 a 15:45 | 12:45 a 14:45 | |||
BN1 - BN2 | INFANTIL B | INFANTIL A | |||
16:45 a 18:45 | 15:45 a 17:45 | 13:45 a 17:45 | |||
INFANTIL B | BN3 | ||||
18:45 a 20:45 | 17:45 a 19:45 | ||||
FEBRER : ENTRENAMENTS DISSABTES | |||||
01.02 | 02.02 | 08.02 | 15.02 | 23.02 | 29.02 |
ALEVINA | BN1.BN2.BN3 | JUN - SEN | INF B - JUN | ALEVINA | ALEVINA BN3 VOLUNTARI |
3J FIGURES | 1J CC (FIG) | 1J COPA | 1a CEEB | CC RUT COM | |
PICORNELL | SANT JORDI | EQUIP TÈCNIC | |||
12:45 a 14:45 | |||||
INFANTIL | ALEVINA BN3 VOLUNTARI | ALEVINA | INFANTIL | INFANTIL B | |
3J FIGURES | CC RUT COM | ||||
PICORNELL | |||||
12:45 a 14:45 | 13:45 a 16:45 | 13:45 a 15:45 | |||
JÚNIOR | INFANTIL B | INFANTIL A | |||
13:45 a 15:45 | 13:45 a 15:45 | 16:45 a 20:45 | |||
SÈNIOR | |||||
15:45 a 17:45 | |||||
BN1-BN2-BN3 | |||||
17:45 a 19:45 | |||||
MARÇ : ENTRENAMENTS DISSABTES | |||||
07.03 | 14.03 | 21.03 | 28.03 | ||
ALEVINA | ALEVINA BN3 VOLUNTARI | ALEVINA BN3 VOLUNTARI | ALEVINA BN3 VOLUNTARI | ||
13:45 a 16:45 | 12:45 a 14:45 | 12:45 a 14:45 | 12:45 a 14:45 | ||
JÚNIOR | INFANTIL B | BN3 | |||
16:45 a 18:45 | 13:45 a 15:45 | 13:45 a 15:45 | |||
SÈNIOR | BN1 - BN2 | INFANTIL B | |||
18:45 a 20:45 | 15:45 a 17:45 | 15:45 a 17:45 | |||
INFANTIL A | |||||
16:45 a 20:45 | |||||
ABRIL : ENTRENAMENTS DISSABTES | |||||
04.04 | 11.04 | 18.04 | 25.04 | 26.04 | |
INF B - JUN | TANCAT | JUN - SEN | ALEVINA | BN1.BN2.BN3 | |
2a CEEB | 2J COPA | 4J FIGURES | 2J CC (FIG) | ||
SANT JORDI | |||||
ALEVINA | ALEVINA BN3 VOLUNTARI | INFANTIL | |||
4J FIGURES | |||||
13:45 a 16:45 | 12:45 a 14:45 | ||||
JÚNIOR | INFANTIL A | BN1 - BN2 | |||
16:45 a 18:45 | 13:45 a 17:45 | 13:45 a 15:45 | |||
SÈNIOR | INFANTIL B | BN3 | |||
18:45 a 20:45 | 17:45 a 19:45 | 15:45 a 17:45 | |||
MAIG : ENTRENAMENTS DISSABTES | |||||
09.05 | 16.05 | 23.05 | 30.05 | ||
ALEVINA BN3 VOLUNTARI | ALEVINA | ALEVINA BN3 VOLUNTARI | ALEVINA BN3 VOLUNTARI | ||
12:45 a 14:45 | 13:45 a 16:45 | 12:45 a 14:45 | 12:45 a 14:45 | ||
INFANTIL B | BN1 - BN2 | JÚNIOR | |||
16:45 a 18:45 | 13:45 a 15:45 | 13:45 a 15:45 | |||
BN3 | INFANTIL A | ||||
15:45 a 17:45 | 15:45 a 19:45 | ||||
INFANTIL B | |||||
17:45 a 19:45 | |||||
JUNY : ENTRENAMENTS DISSABTES | |||||
06.06 | 13.06 | 14.06 | |||
JUN - SEN | ALEVINA | BN1.BN2.BN3 | |||
3J COPA | CC RUT | 3J CC (RC) | |||
Rutines-Duet | Rutines | Rutines | |||
MATARÓ | |||||
BN1-BN2-BN3 | INFANTIL | ||||
CC RUT | |||||
Rutines | |||||
13:45 a 15:45 | |||||
ALEVINA | |||||
15:45 a 17:45 | |||||
INFANTIL A | |||||
17:45 a 20:45 |
ENTRENAMENTS DISSABTES
Subscriure's a:
Missatges (Atom)